Nissan Pathfinder, 2.5L, 120000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Nissan Micra, Kamjo: automatike; Konsumi i kombinuar: 5.4 litra / 100km, Opsione: Radio / CD / MP3 / AUX / Bluetoo. Ajer i kondicionuar, Xhama elektr. ECO Drive 5. Timon leku. Komanda n. Tiranë
Nisan QASHQAI 2.0 Benzin GA. Makina me Dogane Targa Taksa 1 Vit; Kamio Automatike; Gjendja Perfekte; Sensor Parkimi; Klima Zone CD ESP; Kompiuder Bordi; Komando ne Timon Tiranë
Shitet NISSAN QASHQAI 1.5 dCi shum ekonomik 4.5l/100. NAFTE, ngjyre gri, VITI 2008; E SAPOARDHUR NGA FRANCA ME LIBER SHERBIMESH QE NGA DITA E PAR; Makina disponon mbi 15mij euro fatura te kryer. Tiranë
Shitet xhip Nissan X-Trail 2.2 nafte ekonomik 4x4; Makines i jane bere te gjitha sherbimet perfshire edhe nderrimin e vajit dhe filtra; E gatshme per cdo lloj prove nga ana ju; Per cd. Tiranë
Nisa micra 1.5 nafte; Makina e sapo ardhur nga italia letrat e prera kete jav makina ne gjendje perfekt; hapje mbyllje me shenj gishti nez me celes ne gjep; makina gati per cdo lloj prove Tiranë
10 200€
Telefoni:
0697626766
Shtuar: 2 korrik 2019, numri: 1256
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Modeli: Pathfinder 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
Shitet Nissan Pathfinder Motori(CC):2.5L DCi Viti Prodhimit 2010 Tipi Karburantit Nafte Transmisioni Automatike 127,000 km Ngjyra e Jashtme Blu e erret Ngjyra e Jashtme e zeze Gjendja Mororike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Vendodhja: Autostrada DR-TR km 13

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.