Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2012
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
11 500€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
6 890€
I diskutueshëm
Viti: 2005
Kilometrazhi: 140000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
2 800€
Viti: 2003
Kilometrazhi: 190000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
1 800€
I diskutueshëm
Viti: 2009
Kilometrazhi: 140000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
4 800€
10 200€

Nissan Pathfinder, 2.5L, 120000km

Shtuar: 2 korrik 2019, numri: 1256
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0697626766
Modeli: Pathfinder 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.5 
Shitet Nissan Pathfinder Motori(CC):2.5L DCi Viti Prodhimit 2010 Tipi Karburantit Nafte Transmisioni Automatike 127,000 km Ngjyra e Jashtme Blu e erret Ngjyra e Jashtme e zeze Gjendja Mororike Dhe Xhenerike Shume Te Mir Me Dogane Vendodhja: Autostrada DR-TR km 13

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.