1 500€

Suzuki Hayabusa

Shtuar: 20 shtator 2019, numri: 1323
Adresa: Tiranë, 3763 Fairfax Drive, shfaq në hartë
Telefoni:
3236413248
Skype:
ngembo74
WhatsApp:
3236413248
Tipi: Motoçikletë 
Modeli: Hayabusa 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 2000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (L): 0.6 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Kuaj fuqi: 90 
2012 Suzuki Hayabusa..Në gjendje të shkëlqyeshme dhe çmim të përballueshëm..Kontaktoni me ne përmes Whatsapp për më shumë informacion +1(323)641-3248

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.