Mitsubishi Colt viti 2007, E zezë, 1.3L, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje t mir e zhdoganuar sht 2, 0 me impjant gazi Lovatto, ja vendos un t ri me fatu. ka tavan xhami, marshe n timon, ngrohje sedijesh sht 44 Tiranë
Shitet Mitsubishi L200 Warrior ne gjendje perfek. I sapo ardhur nga Gjermania i sapo targu. Viti 2005, motorr 2, 5 nafte, me 138 mij km, sedilje lekure, klima, sport bagazh, goma te rej. Tiranë
Motore 1.9 shum ekonomike letrat per 1 vit Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire Tiranë
Makina eshte me letra te paguara siguracion ne maj 2020 taksat ne shtator pa kualidim ngeli per gazr. Makina eshte automat dhe ne gjendje te mire shitet 1000 euro i pa diskutueshem ju lutem j. Tiranë
2 800€
Shtuar: 9 dhjetor 2019, numri: 111301
Modeli: Colt 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 1.3 litra
mitsubishi colt 1.3 BENZIN gaz viti 2007. me letra te paguara per 1 vi. super ekonomik. xhamat origjinal. klim. c;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.