Mitsubishi ASX viti 2011, Gri, 2.0L, 115800km

Njoftime të tjera të ngjashme

Makina sht n gjendje t mir e zhdoganuar sht 2, 0 me impjant gazi Lovatto, ja vendos un t ri me fatu. ka tavan xhami, marshe n timon, ngrohje sedijesh sht 44 Tiranë
mitsubishi colt 1.3 BENZIN gaz viti 2007. me letra te paguara per 1 v. super ekonomi. xhamat origjina. kli. c Tiranë
Shitet Mitsubishi L200 Warrior ne gjendje perfek. I sapo ardhur nga Gjermania i sapo targu. Viti 2005, motorr 2, 5 nafte, me 138 mij km, sedilje lekure, klima, sport bagazh, goma te rej. Tiranë
Motore 1.9 shum ekonomike letrat per 1 vit Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire Tiranë
7 500€
Shtuar: 10 janar 2021, numri: 113807
Modeli: ASX 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 115800 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet Mitsubishi ASX viti 2011, 2.0 benzin/ga. 116 mije k. Impiant Lovato, super ekonomi. 4x4 dhe me diferencial te bllokueshe. Kambio automat 6 marshe dhe tiptronik me komanda ne timo. Klima automatike dhe sedilje me ngrohj. Xhama dhe pasqyra elektrik. Pasqyra me palosj. Hapje dhe ndezje me buton (mjafton celesi ne xhep. Sensor parkimi mbrapa dhe kamera parkim. Taksa dhe kolaudim deri ne qershor 2021, siguracioni ka skadua.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.