Njoftimet Premium

Shitja e Mitsubishi në Tiranë

Makina sht n gjendje t mir e zhdoganuar sht 2, 0 me impjant gazi Lovatto, ja vendos un t ri me fatu. ka tavan xhami, marshe n timon, ngrohje sedijesh sht 44 Tiranë
8 800€
mitsubishi colt 1.3 BENZIN gaz viti 2007. me letra te paguara per 1 v. super ekonomi. xhamat origjina. kli. c Tiranë
2 800€
Shitet Mitsubishi L200 Warrior ne gjendje perfek. I sapo ardhur nga Gjermania i sapo targu. Viti 2005, motorr 2, 5 nafte, me 138 mij km, sedilje lekure, klima, sport bagazh, goma te rej. Tiranë
1€
Motore 1.9 shum ekonomike letrat per 1 vit Tiranë
2 000€
Makina eshte ne gjendje shume te mire Tiranë
8 500€
Makina eshte me letra te paguara siguracion ne maj 2020 taksat ne shtator pa kualidim ngeli per gazr. Makina eshte automat dhe ne gjendje te mire shitet 1000 euro i pa diskutueshem ju lutem j. Tiranë
1 000€
Mitsibishi colt 1.5 nafte me 3 pistona me te gjitha sherbimet e bera e sapo targuar e ardhur nga gjermania super ekonomike Tiranë
3 200€
Mitsubishi outlander 2.2 cc nafte automate 2011 me 206000 km te gjitha sherbimet e bera me letra shqiptare makina eshte me gjendje perfekte motorike xhenerike estetike etj I gatshem per zdo lloj. Tiranë
11 499€
misubushu pajero sporte 3200cc motori nafte manual 2009 nga fabrika ne rruge ka dale ne 2011makina eshe akull e re me 46000 km origjinale me nje pronare me letra shqiptare makina eshte me gjendj. Tiranë
12 999€
Mitsubishi L200 2014 me 100, 000 km Double Cab 5 ven. Model Europian me ABS, Airbag, 2Bateri, Sedilje me ngrohje, Xhama Elektrik, Mbyllje qendrore, Bllokues diferenciali mbra. 2.5 Naf. M. Tiranë
11 500€
Makines sapo jan kryer tgjitha sherbimet ferrotat e reja, vaj flitra motorri dhe kamio. 4 amortizator te gjith gominat 2 semiakse kiti rripave 4 gomat e reja dhe 2 baterit makina esht gjendj. Tiranë
9 500€
Mitsubishi Pajero sport, 2.5 naft, 2002, letra te paguara deri ne fund te korrikut, 239 mij km te sajat, rrip fazature i nderruar para nje muaji, makina shitet per arsye emigrimi, cmimi 4400 euro. Tiranë
4 400€
Mitsubishi Outlander, 2005, 170.000, 4900 euro Tiranë
4 900€
Viti: 2010; ; Kilometrazhi: 200000 km; ; Kutia e shpejtsis: Automatike Tiranë
11 500€
Viti: 2014; ; Kilometrazhi: 100000 km; ; Kutia e shpejtsis: Mekanike Tiranë
12 500€
Viti: 2003; ; Kilometrazhi: 185000 km Tiranë
3 900€
Shitet Mitsubish Foristrad Spo. 2.5 nafte Makina eshte ne gjendje shum te mir si xhenerike dhe motori. Mund ta provonin ku te deshiro. Bejm dhe ndrim Me makin te vog. Cmim 3300 euro i diskutushem Tiranë
E shitur
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 2.0 nafte, kambio manuale 6 marshe, 4X4, 6 + 1 vende, viti prodhimit 11/2007, sallon kamosh, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel, komand. Tiranë
E shitur
E shitur

Shitja e Mitsubishi në qytete të tjera