MINI Hatch viti 2003, E gjelbër, 1.6L, 179178km

Njoftime të tjera të ngjashme

cmimi i diskutushem letrat mbarojne 1 tetor 2020 ne gjendje shume te mire Tiranë
Me impjant gazi 2 vjet garan. Shume ekonomi. Te gjitha sherbimet e sapobera vaj filtra ferrota tamburet e re. Edhe gomat e re. Ne gjendje shume te mir pu. Shitet per arsye mosperdorim Tiranë
shitet mini cooper 1.4 benzine ne gjendje shum te mir letrat e sapo prera shitet ose nderrohet. makin me te madhe Tiranë
Mini Cooper Clubman; Motorri-1.6 cc; Karburanti-Benzine; Kambio-Manual; Viti i Prodhimit-12/2008; Kilometra-169000; Pershkrimi: Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur m. Tiranë
Okazion Shes Makinen Mini Cooper 1.6 Benzin Viti Dhjetor 2003 E Sapoardhur Nga Italia Letrat e Sapo Paguara Per 1 Vit Makina Esht ne Gjendje Shume te mire si motorrike xhenerike ashtu dhe estetik. Tiranë
6 000€
Shtuar: 19 maj 2020, numri: 113456
Adresa: Tiranë, Materniteti i Ri, shfaq në hartë
Modeli: Hatch 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 179178 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Aparat transmisioni: I përparmë 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Baxha Ngrohja e ndenjëseve Airbags Mbyllja qendrore Pasqyra elektrike Xhamngritës elektrikë Tapiceri lёkurё 
Mini Cooper 2003, Automatic, prodhim amerikan, me benzine, sedilje lekure, 179 mije km, tavan qe hapet, te gjitha sherbimet dhe riparimet motorrike dhe xhenerike te kryera dhe te dokumentuara tek Koncesionari HL Group i BMW, konsumi mesatar 12 - 13 l.100/km. Perdoruesi i trete. Kolaudimi i fundit 18/05/2020.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.