MINI Cooper viti 2004, Blue, 1.6L, 202000km

Njoftime të tjera të ngjashme

cmimi i diskutushem letrat mbarojne 1 tetor 2020 ne gjendje shume te mire Tiranë
Me impjant gazi 2 vjet garan. Shume ekonomi. Te gjitha sherbimet e sapobera vaj filtra ferrota tamburet e re. Edhe gomat e re. Ne gjendje shume te mir pu. Shitet per arsye mosperdorim Tiranë
shitet mini cooper 1.4 benzine ne gjendje shum te mir letrat e sapo prera shitet ose nderrohet. makin me te madhe Tiranë
Mini Cooper Clubman; Motorri-1.6 cc; Karburanti-Benzine; Kambio-Manual; Viti i Prodhimit-12/2008; Kilometra-169000; Pershkrimi: Makina eshte e sapoardhur nga Zvicra me dogane te paguar e pajisur m. Tiranë
Okazion Shes Makinen Mini Cooper 1.6 Benzin Viti Dhjetor 2003 E Sapoardhur Nga Italia Letrat e Sapo Paguara Per 1 Vit Makina Esht ne Gjendje Shume te mire si motorrike xhenerike ashtu dhe estetik. Tiranë
2 400€ I diskutueshëm
Shtuar: 14 shtator 2021, numri: 114234
Modeli: Cooper 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 202000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Hatchback 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 1.6 litra
Shitet Mini Cooper....per arsye familjare.
Viti prodhimit 2004. Transmetues manual. Ne gjendje shume te mire.
Per cdo informacion shtese me kontaktoni.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.