Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2005
Kilometrazhi: 140000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
4 000€
Viti: 2001
Kilometrazhi: 150000 km
Kutia e shpejtësisë: Mekanike Tiranë
2 800€
I diskutueshëm
5 000€

Mini Cooper, 1.0L, 120000km

Shtuar: 6 korrik 2019, numri: 1263
Telefoni:
0675533335
Modeli: Cooper 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 120000 km
Ngjyra: Bezhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Kompakte 
Kutia e shpejtësisë: Mekanike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit (litra): 1.0 
Mini Cooper One ne gjendje shum te mire te gjitha sherbimet e kryera dhe letra te paguara.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.