Njoftime të tjera të ngjashme

SHITET.... ✅E KLAS ✅ADVANGARTE ✅EVO 280 CDI ✅165000 KILOMETER ✅VITI I PRODHIMIT 12/08 ✅AUTOMATIKTIPTRONIC ✅NAVIGATIONSYSTEM ✅CLIMATRONIC ✅SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ✅SINJALE KE PASQYRAT ✅DRITAT... Tiranë
9 300€
I diskutueshëm
Mercedes benz C Class. Viti 1996 Benzine+Gaz Kambio automatike Klima tronic Xhama elektrik Disqe alumini Goma Michelin Tapiceria cope gjendje 9/10 Taksa te paguara deri ne dhjetor(12000... Tiranë
2 100€
Shitet benz C 200, nafte, mbajtur per merak, sherbimet e kryera ne kohe, ABS, EPS, airbag, A/C, goma te reja. Shitet per arsye se nuk me rinovohet patenta. Cmimi i diskutueshem Tiranë
3 200€
I diskutueshëm
shitet c class 220 viti 97,ne gjendje motorrike te shkelqyer,sherbime te sapo bera ne prill,siguracioni kolaudimi dhe letrat deri ne prill 2020,goma te reja,e gatshme per cdo lloj prove,me drita... Tiranë
1 700€
Viti: 2009
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 200€
I diskutueshëm
3 600€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz S-Klasse, 3.2L, 250000km

Shtuar: 6 qershor 2019, numri: 1209
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0695555000
Modeli: S-class 
Viti: 1997 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.2 
Shes mercedes benz s320 motorr benzin/gaz, impianti gazit ka 4 muaj qe eshte vendosur, viti 1997,makina eshte ne krah Anglez kamio automatike, me baxho, sendilje lekure komplet, sendilje me memorie dhe me ngrohje, gomat te 4 te reja, disqe 17 AMG, ngjyre e zeze super akull e paster, dritat kseno, larje feneresh, 5 porta, sensor shiu, 12 airbag, dyert me thithje me vakum, kasetofon me cd me bluetouth super audio, sherbimet e sapo bera komplet, makina nuk ka nevoj per asgje, eshte ne super gjendje, eshte e mbajtur per merak, letrat i ka deri shkurt 2020, cmimi i diskutueshem, mundsi nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.