Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2008
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 500€
Viti: 2010
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
15 000€
Viti: 2005
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 900€
Viti: 2009
Kilometrazhi: 89000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
20 000€
I diskutueshëm
Viti: 2006
Kilometrazhi: 164000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 700€
3 600€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz S-Klasse

Shtuar: 6 qershor 2019, numri: 1209
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0695555000
Modeli: S-Klasse 
Viti: 1997 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.2 
Shes mercedes benz s320 motorr benzin/gaz, impianti gazit ka 4 muaj qe eshte vendosur, viti 1997,makina eshte ne krah Anglez kamio automatike, me baxho, sendilje lekure komplet, sendilje me memorie dhe me ngrohje, gomat te 4 te reja, disqe 17 AMG, ngjyre e zeze super akull e paster, dritat kseno, larje feneresh, 5 porta, sensor shiu, 12 airbag, dyert me thithje me vakum, kasetofon me cd me bluetouth super audio, sherbimet e sapo bera komplet, makina nuk ka nevoj per asgje, eshte ne super gjendje, eshte e mbajtur per merak, letrat i ka deri shkurt 2020, cmimi i diskutueshem, mundsi nderrimi

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.