Mercedes-Benz S-class viti 2015, E zezë, 3.0L, 68600km

Njoftime të tjera të ngjashme

E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
44 730€
Shtuar: 4 dhjetor 2019, numri: 108894
Modeli: S-class 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 68600 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Parktronic Kompjuter i spondit Sistem navigimi Kontrolli i lundrimit 
Mercedes S 350 Lungo; BlueTEC 4Matic 7G-TRONIC Edition; Viti Dhjetor 2014; 2 celsa original Mercedesi; motorr 2987ccm (pa taks luksi) 2400 lek taks, viti; start/stop eco radar system distronik system; kamera, 360 g sensor parkimi me veteparkim; sedilje ngrohje lekure firmato; navigator, satelitor, dvd, bluetooth audio, mouse control; pilot automati + vet frenim/marshe ne timon F1; led interior 8 ngjyra te brendeshe etj; sensor dritash/sensor shiu; goma te reja + 100 port; Sigurimin Full KASKO jasht deri ne Tetor 2020; CMIMI- 46.5000 i diskutueshem; Targa: Shqipetare KM 169791 originale; Makina eshte ne gjendje shume perfekte me sevis tek Mercedesi; - Makina Shitet Kesh ose Bank

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.