Mercedes-Benz S-class viti 2009, E zezë, 150000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
4 goma te reja; ; Larse feneresh; ; Sensor shiu; ; Pilot automatik; ; Komando ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Clima digitale etj etj Tiranë
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
16 000€
Shtuar: 29 tetor 2019, numri: 2842
Modeli: S-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 150000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
S 350 CDI. Viti 2009. Lang version. AMG LUK. Led Day Light. Dyert me mbyllje vakum.Sensore dhe Kamera parkimi. Version i gjate me sediliet e para e te pasmet ngrohie + ftohie + pozicionim elektrik dhe me memorie lekure pana. Perde e pasme dhe anesore elektrike. Audio MP3 + DVD + USB + HDD + SD + Bluetooth. Harman/Kardon. Distance Control Radar. Pasqyra elektrike Blind Spot Trekendesha rreziku. Keyles Go. Ne gjendie shume te mire dhe e paster.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.