Mercedes-Benz S-class viti 2008, Gri, 240000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011, 4x4, navigator, klima, sedile elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 1999, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, pilot automat. Tiranë
Mercedes Benz ML 320; Ngjra E zeze; Tapiceria Lekure (Bezh) Karburanti Nafte; Kamio Automatike + F1; Viti 2008; Vendet 4 + 1; Kilometrat 190.000 -199.999 Km; Targa Shqiptare; Disjet Alumini 19. Tiranë
13 000€
Telefoni:
0676000107
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1819
Modeli: S-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 240000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Mercedes Benz S320 Diezel viti 2008; Makina me Dogane; Cmimi 13.000€; Salloni Lekure; 4 Matic; TV DVD CLIMA ZONE; Dyer me Thithje; Kamera Para +Mbrapa; Disk Tonik Radar; Pilot Automatik; Fari Kaseno Biksenon; Timon Druri; Pasyra me Palosje; Km 240.000 me Liber Servisi; Nr kontakti 067 6000 107

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.