Mercedes-Benz S-class viti 2006, E zezë, 3.2L, 190100km

Njoftime të tjera të ngjashme

Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 2011, 4x4, navigator, klima, sedile elektrike, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + tel + aux +. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 1999, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, pilot automat. Tiranë
Mercedes Benz ML 320; Ngjra E zeze; Tapiceria Lekure (Bezh) Karburanti Nafte; Kamio Automatike + F1; Viti 2008; Vendet 4 + 1; Kilometrat 190.000 -199.999 Km; Targa Shqiptare; Disjet Alumini 19. Tiranë
10 500€
Telefoni:
0685445885
Shtuar: 7 nëntor 2019, numri: 25869
Modeli: S-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190100 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.2 litra
OKAZION S CLASS FULL OPSION LOOK 2012; MB S CLASS; 320 CDI ( PA TAKS LUKSI); KAMIO AUTOMAT; VITI 2006; OPSIONET -NAVI I MADHE- FENER ME PIKA- KSENO BIKSENO-BAGAZHIER 6 CD -SALLON LEKURE- SERDILE ME MEMORJE + FRYRJE + CFRYRJE + NGROHJE + FTOHJE-KOMANDA NE TIMON - TIMONI ME MEMORJE - SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA - XHAMA TE ZINJ -DISQE ALUMINI PLUS 4 GOMA TE REJA; MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE ME LETRA TE SAPO PAGUARA PER 1 VITE; GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIK; MUNDESI NDERRIMI ( ME NDERRIM KA CMIM TJETER)

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.