Mercedes-Benz S-class viti 2005, E zezë, 3.2L, 205000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
5 200€ I diskutueshëm
Shtuar: 20 nëntor 2019, numri: 100799
Modeli: S-class 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 205000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.2 litra
Shes Mercedes Benz S - Class 320 viti i prodhimit 2005 ngjyre e zez. Letrat jane te paguara deri ne Janar 2020, Tapiceria e paster, me sedilje lekure ne ngjyre mi; Makina i ka te gjitha sherbimet e bera dhe eshte ne super gjendje

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.