Mercedes-Benz S-class viti 2001, Gri, 3.2L, 210000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
4 000€
Shtuar: 19 dhjetor 2019, numri: 112392
Modeli: S-class 
Viti: 2001 
Kilometrazhi: 210000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.2 litra
Mercedes Benz S320, nafte, 3200 cc, e kap taksa e lluksit, dokumentacion i pagur deri ne shtator 2020, mjeti eshte mbajtur me perkujdesien e duhur, te gjitha sherbimet e kryera ne kohe, sensor parkimi para + mbrapa, sensor shiu, sensor dritash, komanda ne timon, pilot automatik, ngritje me buton sipas terrenit, sistem amortizimi me ajer, shume komod, etj, 2 goma te reja para, 2 celsa, 210'000 km te vetat, fener xenon, brenda eshte lekure e zeze me kamosh gri, cdo gje funksionale, se fundmi i jane bere sherbime si ferrota, tambura, rrip, termostat, etj, makina nuk ka nevoje per asgje nga ana mekanike, xhenerike, amortimzimi, shenja te vogla perdorimi nga jashte normalish; Mund te nderrohe.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.