Mercedes-Benz S-class viti 1999, E zezë, 3.0L, 300000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
2 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113265
Modeli: S-class 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 300000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Tapiceri lёkurё 
Sllon 300 nafte Automa (a taks luks) Viti 99; sedilet e para me levizje butona; xhamat e zinj origjinal edhe dopio; klimatronik; tapiceri lekure zez e paster; Xenon tgjata tshkurtra; Disqe goma 17 et; Dokumentat deri ne 13/12/2020; Siguracioni der me 20/01/2020; Kartoni jeshil der me 21/01/2020; Cmimi pak i diskutushem; Ose nderrohet me makin me vler me tvogel; Per cdo informacion whatsupp

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.