Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes benz C Class. Viti 1996 Benzine+Gaz Kambio automatike Klima tronic Xhama elektrik Disqe alumini Goma Michelin Tapiceria cope gjendje 9/10 Taksa te paguara deri ne dhjetor(12000... Tiranë
2 100€
Shitet benz C 200, nafte, mbajtur per merak, sherbimet e kryera ne kohe, ABS, EPS, airbag, A/C, goma te reja. Shitet per arsye se nuk me rinovohet patenta. Cmimi i diskutueshem Tiranë
3 200€
I diskutueshëm
shitet c class 220 viti 97,ne gjendje motorrike te shkelqyer,sherbime te sapo bera ne prill,siguracioni kolaudimi dhe letrat deri ne prill 2020,goma te reja,e gatshme per cdo lloj prove,me drita... Tiranë
1 700€
Viti: 2009
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 200€
I diskutueshëm
Elegance Evo V6 - Tavan panoramic xhami - Sedilje elektrike me ngrohje - Goma te reja - Sensore parkimi - Fenere xeno bixeno - Bagazhier per 6 CD CMIMI I DISKUTUSHEM Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
20 000€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz R-Klasse, 3.0L, 89000km

Shtuar: 30 maj 2019, numri: 1189
Telefoni:
0694080565
0694080568
WhatsApp:
0694080565
Modeli: R-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 89000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Klasa ekologjike: Euro 5 
Timoni: Majtas 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Parktronic
Kompjuter i spondit
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Kontrolli i lundrimit
Baxha
Disqe aliazhi
Ngrohja e pasqyrave
Ngrohja e ndenjëseve
Xhama të errët
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë
Me garanci
Tapiceri lёkurё 
Shitet ose nderrohet Mercedes Benz R-Class 320 Viti 2008 KM 80'000. Pse me kete cmim??? Sepse eshte blere ne zero KM, prej meje ne Itali ne vitin 2009 ne koncesionar Mercedes Benz dhe e perdorur vetem nga une. Ne disa pjese te makines nuk eshte hequr akoma plasmasi. Makine garazhi; perdoret shume rralle ne Shqiperi dhe vetem per rruge ne Europe. Makine per person merakli dhe qe kerkon nje automjet familjar. Cmimi i shitjes nuk eshte i diskutueshem. Nderrimi mund te negociohet vetem me makina benzine. Ju lutem vetem telefonata serioze.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.