Njoftime të tjera të ngjashme

Viti: 2008
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
9 500€
Viti: 2010
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
15 000€
Viti: 2005
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
5 900€
Viti: 1997
Kilometrazhi: 250000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
3 600€
I diskutueshëm
Viti: 2006
Kilometrazhi: 164000 km
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
4 700€
20 000€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz R-Klasse

Shtuar: 30 maj 2019, numri: 1189
Telefoni:
0694080565
0694080568
WhatsApp:
0694080565
Modeli: R-Klasse 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 89000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Diesel 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Klasa ekologjike: Euro 5 
Timoni: Majtas 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Parktronic
Kompjuter i spondit
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Kontrolli i lundrimit
Baxha
Disqe aliazhi
Ngrohja e pasqyrave
Ngrohja e ndenjëseve
Xhama të errët
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Xhamngritës elektrikë
Me garanci
Tapiceri lёkurё 
Shitet ose nderrohet Mercedes Benz R-Class 320 Viti 2008 KM 80'000. Pse me kete cmim??? Sepse eshte blere ne zero KM, prej meje ne Itali ne vitin 2009 ne koncesionar Mercedes Benz dhe e perdorur vetem nga une. Ne disa pjese te makines nuk eshte hequr akoma plasmasi. Makine garazhi; perdoret shume rralle ne Shqiperi dhe vetem per rruge ne Europe. Makine per person merakli dhe qe kerkon nje automjet familjar. Cmimi i shitjes nuk eshte i diskutueshem. Nderrimi mund te negociohet vetem me makina benzine. Ju lutem vetem telefonata serioze.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.