Mercedes-Benz M-class viti 2012, E zezë, 3.0L, 131283km

Njoftime të tjera të ngjashme

Benz S-320 LUNGO VERSION; Viti 2001; km 210.057; Naft 3200; Automat; Letra te paguara per 8 muaj; Me nderrime ka cmim tjeter; Ndrrohet Okazion Tiranë
Okazion !; Shitet / Nderrohet - Mercedez Benz C class w204, Fundi i 2011; Full Extra: Motorr 220 Blue Efficent Kambio Automat 7G Tronic, Sendilje Me Ngrofje, Opsion Eco [ Fikje / Ndezje Ne Trafi. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire, impjanti i gazit i sapomontuar 2 vjet garanci pa limit kilometrash, gomat 4 te reja viti 2019 bateria e re 1 vite garanci te gjitha sherbimet e be. Tiranë
*Auto; *Shite Mercedes Benz C-Class; *C220 CDI; *AVANGARD; *Motorr: 220 CDI (Euro 4 ); *Kamjo: Automatik TIp Tronik; *Klima Digitale; *Viti: 2007; *Km: 220.000; *Disje 16Me goma Ne gjendje te mir. Tiranë
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
24 900€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96044
Modeli: M-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 131283 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Shitet Mercedes Benz; Modeli: ML 350 Bluetec AMG Line; Motorri: 3.0 V6 Diesel 258 Kuaj Fuqi; Kambio Automatike: 7G; Viti i Prodhimit: 2012; Kilometra Te Pershkruara: 131283; Tavani i Xhamit Panoramik Me Hapje; Sedilje Me Ngrohje Perpara; Sedilje Me Komandim Elektrik; Sistem Audio Harman Kardon; Disqe Alumini AMG 19"; Eco Mode; Pasqyrat Me Palosje; Kamera Parkimi Prapa; Sensore Parkimi Perpara dhe Prapa; 6 Muaj Garanci Per Kambion Dhe Motorrin;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.