Mercedes-Benz M-class viti 2009, E bardhë, 3.0L, 90400km

Njoftime të tjera të ngjashme

Benz S-320 LUNGO VERSION; Viti 2001; km 210.057; Naft 3200; Automat; Letra te paguara per 8 muaj; Me nderrime ka cmim tjeter; Ndrrohet Okazion Tiranë
Okazion !; Shitet / Nderrohet - Mercedez Benz C class w204, Fundi i 2011; Full Extra: Motorr 220 Blue Efficent Kambio Automat 7G Tronic, Sendilje Me Ngrofje, Opsion Eco [ Fikje / Ndezje Ne Trafi. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire, impjanti i gazit i sapomontuar 2 vjet garanci pa limit kilometrash, gomat 4 te reja viti 2019 bateria e re 1 vite garanci te gjitha sherbimet e be. Tiranë
*Auto; *Shite Mercedes Benz C-Class; *C220 CDI; *AVANGARD; *Motorr: 220 CDI (Euro 4 ); *Kamjo: Automatik TIp Tronik; *Klima Digitale; *Viti: 2007; *Km: 220.000; *Disje 16Me goma Ne gjendje te mir. Tiranë
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
12 900€ I diskutueshëm
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96054
Modeli: M-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 90400 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Shitet Mercedes Benz ML W164 320 BlueTech Sport Packet V6 3.0L (2987cc) turbocharge, pa taks luksi, 4 Matik, me 90400 milje te certifikuara, shum ekonomike dhe e fuqishme, me sallon lekure te zeze, mbyllje qendrore, timoni multifunksional me komanda dhe marshe F1, me bluetoth per telefonata, sedilje elektrike me ngrohje, kamera parkimi, pasqyra elektrike, AC klima me dy zona, kontroll automatik i presionit te gomave, bagazhi hapje/mbyllje me buton, sistemi audio harman kordon me 6 CD, baxho xhami, suspensioni me amortizatore, xhama te zi origjinal te fabrikes, sensore shiu, sensore dritash, pilot automatik, e gatshme per cdo lloj prov. E sapo ardhur ne Shqiperi, me dogane te paguar e gatshme per targ

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.