Mercedes-Benz M-class viti 2006, E zezë, 190000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz C-class viti 1997 Tiranë
Makina eshte e sapoardhur me dogane paguar, navigator, klima, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + usb + tel, xhama eklektrik, pasqyra me palosje, sensore parkimi para dhe mbrapa, dy celesa me pult. Tiranë
4 goma te reja; ; Larse feneresh; ; Sensor shiu; ; Pilot automatik; ; Komando ne timon; ; Kompjuter bordi; ; Clima digitale etj etj Tiranë
E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
5 700€
Shtuar: 22 tetor 2019, numri: 1752
Modeli: M-class 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 190000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
ML 320 2006 FULL OPSION; 320 CDI ( PA TAKS LUKSI ) ; KAMIO AUTOMAT; VITI 2006; OPSIONET -NDEZJE START-STOP-NAVI MADH -BAGAZHIER 6 CD -SALLON LEKURE SHUM TE PASTER + NGROGJE SERDILESH -KOMANDA NE TIMON -LIMITATOR SHPEJTESIE -DISQE ALUMINI AMG - KSENO - BIKSENO- DOPJO KLIMA; MAKINA ESHT ME TARGA SHQIPTARE ME LETRA TE PAGUARA ; GJENDJA PERFEKTE MOTORRIKE XHENERIKE ESTETIKE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.