Mercedes-Benz GLK viti 2013, Gri, 3.5L, 100000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Benz S-320 LUNGO VERSION; Viti 2001; km 210.057; Naft 3200; Automat; Letra te paguara per 8 muaj; Me nderrime ka cmim tjeter; Ndrrohet Okazion Tiranë
Okazion !; Shitet / Nderrohet - Mercedez Benz C class w204, Fundi i 2011; Full Extra: Motorr 220 Blue Efficent Kambio Automat 7G Tronic, Sendilje Me Ngrofje, Opsion Eco [ Fikje / Ndezje Ne Trafi. Tiranë
Makina eshte ne gjendje shume te mire, impjanti i gazit i sapomontuar 2 vjet garanci pa limit kilometrash, gomat 4 te reja viti 2019 bateria e re 1 vite garanci te gjitha sherbimet e be. Tiranë
*Auto; *Shite Mercedes Benz C-Class; *C220 CDI; *AVANGARD; *Motorr: 220 CDI (Euro 4 ); *Kamjo: Automatik TIp Tronik; *Klima Digitale; *Viti: 2007; *Km: 220.000; *Disje 16Me goma Ne gjendje te mir. Tiranë
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
18 900€
Shtuar: 18 nëntor 2019, numri: 96057
Modeli: GLK 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.5 litra
Kuaj fuqi: 302 
GLK 350 4 Matic; Motorr 3.5L Benzine me 302 Kuaj Fuqi dhe 370 NM; Kambio dopiofreksion automatik me 7 Marshe; 4Matic Sistem 4x4 me shperndarje torque 45/55; Opsione:; AMG Line Exterior; AMG Line Interior me Lekure Gri dhe Dru me shkelqim; Disqe AMG 20,; Tavan xhami panoramik qe hapet,; Ndricim Full LED Drita LED automatike me funksion kthese,; Sistem Audio Haman/Kardon Surround Sound,; Kamera + Sensore Parkimi Para dhe Pas,; Bagazh me hapje automatike/ ne distance; Xhama te pasem te erret nga fabrika; Sediljet e perparme me ngrohje/levizje automatike dhe funksion memorie,; Navigator, lidhje Bluetooth/USB/AU; 100.000 KM; Tel ose SMS

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.