Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes benz C Class. Viti 1996 Benzine+Gaz Kambio automatike Klima tronic Xhama elektrik Disqe alumini Goma Michelin Tapiceria cope gjendje 9/10 Taksa te paguara deri ne dhjetor(12000... Tiranë
2 100€
Shitet benz C 200, nafte, mbajtur per merak, sherbimet e kryera ne kohe, ABS, EPS, airbag, A/C, goma te reja. Shitet per arsye se nuk me rinovohet patenta. Cmimi i diskutueshem Tiranë
3 200€
I diskutueshëm
shitet c class 220 viti 97,ne gjendje motorrike te shkelqyer,sherbime te sapo bera ne prill,siguracioni kolaudimi dhe letrat deri ne prill 2020,goma te reja,e gatshme per cdo lloj prove,me drita... Tiranë
1 700€
Elegance Evo V6 - Tavan panoramic xhami - Sedilje elektrike me ngrohje - Goma te reja - Sensore parkimi - Fenere xeno bixeno - Bagazhier per 6 CD CMIMI I DISKUTUSHEM Tiranë
7 900€
I diskutueshëm
Shitet ML350 bluetec. Makina eshte e vitit 2012 *Look AMG *Motorr 350 bluetec (2997 cc) jo takse luksi *Kambio automatike 7G -tronic plus *Navigator *Pilot automatik *Veteparkim *Psqyrat me... Tiranë
25 500€
12 200€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz GLK, 3.0L, 170000km

Shtuar: 20 korrik 2019, numri: 1283
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0693544225
Modeli: GLK 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Kuaj fuqi: 224 
Shitet Mercedes Benz GLK Sport. Motorri naftë (2987 cc) pa takse luksi 224kf, disqe alumini 20", tapiceri copë dhe lekurë bezhë, sedilje elektrike, drita bi-xenon, sensorë para mbrapa, navigator, bluetooth,Marsha F1 te timoni, full opsion. Në gjendje te shkelqye!! Gomat 90%. Me kilometrat e veta dhe me libër shërbimesh.
Pranohen nderime me makinë më të lirë.
Çmimi i diskutueshëm vetëm me cash.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.