Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet E350 Bluetech (cgi) 2013 sel, distronik.; ; Motorri i ri bluetech vjen me nje eficence te jashtezakonshme duke reduktuar konsumin si... Tiranë
16 900€
SHITET MERCEDES BENZ CLS 320, Viti 2006, Kambio Automatike, Sendilje lekure, Komanda tek Timoni, , Navi, Bagazhier 6CD, Sensor Parkimi origjinal... Tiranë
10 000€
Okazion: shitet Mercedez-benz BLUTEC AMG PERMIUM FULL, PANORAMIC esa po ardhur me DOGANE te paguar dritat X-SENO LED, disqe AMG gomat te reja... Tiranë
1€
shitet Ml w164 (pa taks luksi) ne gjendje shum te mir xhama te zinj original, me sensors parkimi para dhe mbrapa + camer xhama elektrik drita xeno... Tiranë
14 600€
Benz e 230 w211 ne gjendje perfekte si jasht brenda dhe motorrike xhama te zinj origjinal baxha discofrena ferrota goma te reja dhe vaj i... Tiranë
10 800€
12 200€

Mercedes-Benz GLK, 3.0L, 170000km

Shtuar: 25 qershor 2019, numri: 1248
Telefoni:
0693544225
Modeli: GLK 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Shitet Mercedes Benz GLK Sport. Motorri naftë (2987 cc) pa takse luksi 224kf, disqe alumini 20", tapiceri copë dhe lekurë bezhë, sedilje elektrike, drita bi-xenon, sensorë para mbrapa, navigator, bluetooth,Marsha F1 te timoni, full opsion. Në gjendje te shkelqye!! Gomat 90%. Me kilometrat e veta dhe me libër shërbimesh.
Pranohen nderime me makinë më të lirë.
Çmimi i diskutueshëm vetëm me cash.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.