Mercedes-Benz GL-class viti 2012, E bardhë, 175000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes Benz E 220 Diezel EVO viti 2007; Makina me dogane; Kamio Automatike; Gjendja Perfekte Tiranë
Mercedes Benz, ARDHUR NGA GJERMANIA ME DOGAN TE PAGU. FULL Tiranë
Mercedes Benz C 220 Diezel viti 2007; Makina me Dogane; Kam. Automatike; Gjendja Perfekte Tiranë
Mercedes Benc S320 Diezel viti 2007; Makina me Doga. 4Matic; Gjendja Perfekte; Klima CD DVD EDP; Salloni Lekure; Sensor Parkimi + Kamera; Radar Disk Tronik; Kamera Para; Perde Origjinale; Far. Tiranë
1€
Telefoni:
355692451232
Shtuar: 18 tetor 2019, numri: 1483
Modeli: GL-class 
Viti: 2012 
Kilometrazhi: 175000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Mercedes GL 350 Bluetec . Makina esht ne gjendje perfekte me 175000 kilometra , e sapoardhur nga Kanadaja .Me 7 sedile, ngjyra e bardhe perl . Look Premium Package, Sport Packet (marsha ne timon ), DSR ( vetezbritje ne terren te veshtire) , sedilje me ngrohje para dhe pas, sedilje me memorje dhe fryrje, hapje-mbyllje qendrore me gisht, TV + DVD, Baxha ( 2 cope ), Feneret Xenon & Bixenon ; *XHAMA TE ZINJ ; *NAVIGATOR; *SENSORE PARKIMI; *KAMERA PARKIMI; * NDEZJE ME BUTON START Stop; *SISTEM ME DISTRONIC; *PASQYRAT ME SENSORE PARAKALIMI . Cel- 069

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.