Mercedes-Benz GL-class viti 2011, E zezë, 3.0L, 230200km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedez benz c klas, motorr 220 nafte, me 227 mij km origjinale me liber sherbimesh, makina ndodhet ne gjendje perfekte, kambio automat, ngjyra shume e bukur, e panderhyr si makine, me dogane t. Tiranë
Viti 2006; Motorr 280; Automat; Full Tiranë
Shesim Mercedes Benz C-class te 2002 per arsye mos perdori. Makina esht ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike me te gjitha sherbimet e sapokrye. Makina ka 215, 000 km origjinale me gom. Tiranë
SHITET Rexhina 320 Lungo e 2004 me te gjitha sherbimet e bera; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Timon me komanda; Navi te madh multifunksional; Sedilje lekure e zeze me levizje elektrike +. Tiranë
Mercedez Benz C klas, motorr 220 nafte, viti dhjetor 2007, avantgard, tavan panaromik, kambio automat, navigator i madh me hapje, sendilje me levizje, sallon i bardh brenda, full opsion, makin. Tiranë
13 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 1 janar 2021, numri: 113772
Modeli: GL-class 
Viti: 2011 
Kilometrazhi: 230200 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Fuoristradë 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Mercedez-Benz GL 350 CDI Bluetec Final Edition, cc2987 (pa takse lluksi) prodhuar ne fundvitin 2011, ngjyre E zeze perlato me reflekse me Tapiceri te zeze lekure me 230.000 Km origjinale me garanc. E Ardhur ne Nentore 2020 me dogan te paguar me vleren 3000. Mjeti permban te gjitha ekstrat e mundshme si psh. Euro 5 me bluetec, Chrom packet, kambjo automatike 7 marshe tronic, Marshe ne timon F1, navigator + AUX + DVD, klima automatike dixhitale 6 zonale ( dhe mbrapa ne tavan) sensor parkimi dhe kamera, Serdile me ngroje dhe mbrapa, pasqyra me palosje anti verbues, alarm me sensor ndjeshmerie, pilot automatic, Blind assist sinjalizim rreziku, 2 celsa, keyles me start-stop, bagazhi me hapje me buton, Tavan me panorama, marmira inoksi, fener bi kseno me larje, Stopa me led, interioret me led, disqe alumini 20 me goma te reja ganxhe rimorkio shkalle etje. Shenim: Makina eshte ne gjendje perfekte pothuajse pa sheje perdorimi me ferrota tambure dhe goma te reja dhe nuk ka nevoj as per nje lloj sherbim. mundesi ndrimi cmim i diskutushem.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.