Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet E350 Bluetech (cgi) 2013 sel, distronik.; ; Motorri i ri bluetech vjen me nje eficence te jashtezakonshme duke reduktuar konsumin si... Tiranë
16 900€
SHITET MERCEDES BENZ CLS 320, Viti 2006, Kambio Automatike, Sendilje lekure, Komanda tek Timoni, , Navi, Bagazhier 6CD, Sensor Parkimi origjinal... Tiranë
10 000€
Okazion: shitet Mercedez-benz BLUTEC AMG PERMIUM FULL, PANORAMIC esa po ardhur me DOGANE te paguar dritat X-SENO LED, disqe AMG gomat te reja... Tiranë
1€
shitet Ml w164 (pa taks luksi) ne gjendje shum te mir xhama te zinj original, me sensors parkimi para dhe mbrapa + camer xhama elektrik drita xeno... Tiranë
14 600€
Benz e 230 w211 ne gjendje perfekte si jasht brenda dhe motorrike xhama te zinj origjinal baxha discofrena ferrota goma te reja dhe vaj i... Tiranë
10 800€
18 900€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz E-Klasse, 3.0L, 90000km

Shtuar: 11 korrik 2019, numri: 1270
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
0693924114
WhatsApp:
0693924114
Viber:
0693924114
Modeli: E-class 
Viti: 2013 
Kilometrazhi: 90000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 3.0 
Kuaj fuqi: 265 
Shitet E350 Bluetech (cgi) 2013 sel, distronik.
Motorri i ri bluetech vjen me nje eficence te jashtezakonshme duke reduktuar konsumin si meposhte:
≈ 6,1 l/100km (konsumi extra-urban)
≈ 6,9 l/100km (te kombinuara)
≈ 8,2 l/100km (konsumi urban)
te dhenat e mesiperme jane zyrtare nga Mercedes Benz.
Specifikime te tjera:
- 2 celsa
- Keyless (ndezje pa celse)
- Nafte
- Cilindrata 2.987 ccm (pa takse lluksi)
- 265 hp (195 kW)
- Distronik Plus (Driver assistent, ky opsjon ndjek makinen qe ka perpara, rregullon shpejtesine ne baze te makines perpara, frenon automatikisht, njef korsine e saj)
- 92.000 milje ose 147.000 KM origjinale te certifikuara nga Benzi (mbajme garanci per miljet)
- Baxho xhami
- Leva e marshit ne timon
- Komanda ne timon & Marshet F1 +-
- Tapiceri Bezhe shume e paster
- Audio HARMAN KARDON (sistem audio shum i kushtueshem edhe i vecante)
- Pilot automatik
- Timon inteligjent
- Sedilje inteligjente, me masazh, ngrohje, me memorje etj.
- Trekendesh ne pasqyre
- Air matic
- Perde me buton
- Dritat xenon bixenon, orientohen automatikisht nga drejtimi timonit
- Goma 90% te reja te perdorura vetem 5 muaj
- Navigator, Tv, Dvd, Gps & Bluetooth
- Look U.S Facelift
Makina eshte perdorur vetem nga 1 pronar dhe eshte makine koncesionari, super e paster me te githa sherbimet tek Mercedes Benz. Gjendja 10/10
Ky eshte motorri me i besueshem per jetegjatesine dhe performancen e tij qe ka nxjerre Mercedes Benz ne 10 vjecarin e fundit (gjendet edhe ne S class 2013)
Dogane e paguar e gatshme per targim.
Makina eshte e gatshme per cdo lloj prove.
CMIMI I DISKUTUESHEM
Per me teper kontaktoni:
069 39 24 114 ose 069 335 0854

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.