Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet E350 Bluetech (cgi) 2013 sel, distronik.; ; Motorri i ri bluetech vjen me nje eficence te jashtezakonshme duke reduktuar konsumin si... Tiranë
16 900€
SHITET MERCEDES BENZ CLS 320, Viti 2006, Kambio Automatike, Sendilje lekure, Komanda tek Timoni, , Navi, Bagazhier 6CD, Sensor Parkimi origjinal... Tiranë
10 000€
Okazion: shitet Mercedez-benz BLUTEC AMG PERMIUM FULL, PANORAMIC esa po ardhur me DOGANE te paguar dritat X-SENO LED, disqe AMG gomat te reja... Tiranë
1€
shitet Ml w164 (pa taks luksi) ne gjendje shum te mir xhama te zinj original, me sensors parkimi para dhe mbrapa + camer xhama elektrik drita xeno... Tiranë
14 600€
Benz e 230 w211 ne gjendje perfekte si jasht brenda dhe motorrike xhama te zinj origjinal baxha discofrena ferrota goma te reja dhe vaj i... Tiranë
10 800€
6 500€

Mercedes-Benz E-Klasse, 2.2L, 195000km

Shtuar: 2 korrik 2019, numri: 1257
Adresa: Tiranë, Tiranë, shfaq në hartë
Telefoni:
+355693555549
Modeli: E-class 
Viti: 2005 
Kilometrazhi: 195000 km
Ngjyra: E gjelbër 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.2 
E 220 CDI,viti 2005,kambio automatike,sendiljet me ngrohje,Navi te madh,DVD mp3 aux,195 000 km,4 goma te reja,disqe 17 AMG 2 te ngushte dhe 2 te gjere dhe te gjitha sherbimet e bera,vaj kambio dhe vaj motorri,dritat LED,tapiceri lekure,sensor parkimi para dhe mbrapa.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.