Mercedes-Benz E-class viti 2015, Gri, 2.5L, 105677km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz SEL 560 V8; ; Viti: 1987; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogane; ; Km: 180.000 milje; ; Opsionet shtese: Version Presidentia. Tiranë
Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 350 Bluetec; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 251.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0. Tiranë
MERCEDES BENZ E-CLASS EVO W211 (E32); - 320 EVO Nafte (pa taks lluks); - Kambio Automatik); - Viti 2006/10; ; - Sensor shiu; ; - Sensor dritash; ; - Sensor parkimi origjinal - Pasqyra me levizj. Tiranë
CLA eshte me 52.000 km viti 2018,; ; full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike, distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset. Tiranë
Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
E shitur I diskutueshëm
Modeli: E-class 
Viti: 2015 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 105677 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Universal 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.5 litra
SHITET MERCEDES BENZ E250 SW 4 MATIC
Makina eshte blere e re ne Itali dhe eshte perdorur vetem nga nje person.Ka historikun tek Mercedes Benz nga 2015 deri me sot. Edhe ne Shqiperi po tek Mercedes Benz jane bere te gjitha sherbimet.
Te dhenat kryesore te mjetit: - E250 blueficense - Nafte - 105677 km - Tiptronic - Leva e marshit ne timon ,nderruesin e shpejtsive ne timon /F1 - Pilot automatik - Timon inteligjent (Komanda ne timon) - Distronik (Sensor per parandalim te aksidenteve ) - Trekendesh ne pasqyre - Dritat Led inteligjente - Sensor parkimi - Goma 100% te reja, te sapo nderruara - Letrat e paguara per nje vit - Klimatronik dy sezonale, edhe ne pjesen mbrapme - Kompjuter bordi - Tempomat - Telefon - Aux ,Bluetooth ,Sd-Card- - Xhama dhe pasqyre elektrike - Mbyllje qendrore
Vetura eshte ne gjendje te shkelqyer
Makina eshte e gatshme per cdolloj prove.
Vetem per shitje, jo nderrime. Çmimi i diskutueshem
Per me teper shikoni fotot.
Ju faleminderit

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.