Mercedes-Benz E-class viti 2015, E zezë, 2.0L, 84000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
31 600€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113275
Modeli: E-class 
Viti: 2015 
Kilometrazhi: 84000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.0 litra
Shitet. B 250 Blueficensy. Makina eshte si e r. Km origjinale te deklaruara te Mercedez. Fulll Opsion. Tavan Panoramic

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.