Mercedes-Benz E-class viti 2010, Gri, 3.0L, 155000km

Njoftime të tjera të ngjashme

E. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Tron. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMAN. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Tiranë
C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
9 000€
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113242
Modeli: E-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 155000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Shes ne Tirane; Mercedes Benz E350 4Matic 2010; Model Amerikan look AMG Benzine; System Comfort/Sport; Marrsha F1 Tiptronic ne timon; 155, 000 milje origjinale me historik sherbimesh ne konensionar Mercedesi dhe perdorim personal i makines nga viti 2014 ne USA; Vaj & Filtra te sapo ndrruara; Sensor Parkimi para/mbrapa; Back up camera; Disqe Alumini 18; Sunroof/Moonroof; Klima Bizonale; Sensore Shiu; AUX/Bluetooth/6 CD; Interior/tapiceri e zeze me porosi; Sedilje me ngrohje; Sistem audio Harman/Kardon me Bluetooth per muzike/telefon; Pedale Alumini AMG; Perde e pasme Elektrike; Ndriim LED brenda/jashte; Ndricim LED AMG tek dyert; Pasqyre shoferi me drite hije; Oferte per festa 9, 000 (a dogane); Instagram @deni_auto_sales;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.