Mercedes-Benz E-class viti 2010, E bardhë, 130000km

Njoftime të tjera të ngjashme

furgon mallrash Benz 308D viti 1992 me letra per nje vit Tel 0682094442 Tiranë
mercedes cls 350 amg viti 2010 Tiranë
Sallon bezhe, goma te reja pirelli p zero, kamera 360, parkohet vete, frenon vete, sinjalizon kur del nga korsia me dridhje timon. Tiranë
E SAPOARDHUR NGA GERMANY ME DOGAN TE PAGUAR, ME KONDICIONER, TEMPOMAT, KOMANDA NE TIMON, SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA, GJENDJE PERFEKTE GATI PER TARGA Tiranë
14 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 5 tetor 2021, numri: 114262
Adresa: Tiranë, Rruga Njazi Meka, shfaq në hartë
Modeli: E-class 
Viti: 2010 
Kilometrazhi: 130000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Modeli-E300 benzin gaz
Viti-2010
Km-130.000
Full panorama
Drive asist
Sensor para mbrapa
Perde originale
Makina esht full option ne lloin e saj cmimi 14000€ i diskutueshem makina esht me dokumenta per nje vit dhe me impiantin re sapovendosur per cdo info kontakt: 0672053204

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.