Mercedes-Benz E-class viti 2009, Gri, 2.8L, 165000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Ne gjendje shume te mire, letra te sapo paguara, Klima, navigator, ksenon, komanda ne Timon, sendilje elektrike me ngrohje, disqe alumini e. Version avangard, motor 200 kompres. Tiranë
Benc 203 benzin gas kondicioner abs airbeg xhama elektrik disqe alumini sherbime te bera sheno. impnati ne leje qarkulli. makina eshte cdo gje. motorr kamio xhenerike tapice. shitet kam mar. Tiranë
Evo Benxin - Gaz viti 2007 135 mij km origjinale Letra per 1 vit Xhama te zi origjinal 4 Goma te reja 2019 Ferrota te reja Filtra Gazi te sapo nderruara Super Gjendje vetem shitet telefonata Serioz. Tiranë
Shitet E320 benzine + gaz ne gjendje shume te mire dhe shume e paster si brenda dhe jash. viti prodhimit 2003 i bere komplet look evo 2008 brenda jashte full option cdo gje funksiona. impjant. Tiranë
9 300€ I diskutueshëm
Telefoni:
+355672420692
Skype:
Erion ahmetai
WhatsApp:
0672420692
Viber:
0672420692
Telegram:
Skam
Shtuar: 4 shtator 2019, numri: 1315
Adresa: Tiranë, Lagja nr 4 tiran, shfaq në hartë
Modeli: E-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 165000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.8 litra
Kuaj fuqi: 190 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
ABS ESP Kondicioner Kontrolli i klimës Sistemi i sigurisë Disqe aliazhi Ngrohja e pasqyrave Ngrohja e ndenjëseve Larësi i fenerëve Airbags Me garanci Tapiceri lёkurё 
E KLAS, ADVANGARTE, EVO 280 CDI, 165000 KILOMETER, VITI I PRODHIMIT 12/08, AUTOMATIKTIPTRONIC, NAVIGATIONSYSTEM, CLIMATRONIC, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, SINJALE KE PASQYRAT, DRITAT NDIZEN SIPAS LEVIZJES SE TIMONIT, SENSOR SHIU, SENSOR DRITASH, XENON, SENDILJE ME MEMORIE, TAPICERI LEKURE SHUME E PASTER, TIMONI ELEKTRIK, AUX, BLUETOOTH, ABS, ESP, 8 AIRBAG, MBYLLJE QENDRORE, BORDCOMPUTER, KOMANDA NE TIMON, LETRAT E SAPO PRERA PER NJE VITE MAKINES SAPO I JAN BERE KETO SHERBIME

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.