Mercedes-Benz E-class viti 2008, Gri, 3.0L, 247000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz SEL 560 V8; ; Viti: 1987; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogane; ; Km: 180.000 milje; ; Opsionet shtese: Version Presidentia. Tiranë
Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 350 Bluetec; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 251.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0. Tiranë
MERCEDES BENZ E-CLASS EVO W211 (E32); - 320 EVO Nafte (pa taks lluks); - Kambio Automatik); - Viti 2006/10; ; - Sensor shiu; ; - Sensor dritash; ; - Sensor parkimi origjinal - Pasqyra me levizj. Tiranë
CLA eshte me 52.000 km viti 2018,; ; full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike, distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset. Tiranë
Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
7 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 29 nëntor 2021, numri: 114366
Modeli: E-class 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 247000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Timoni: Majtas 
Shitet per arsye mos perdorimi evo280 sportpacket
Viti i prodhimit 7/2008
Motor 3000 nafte pa taks lluksi
Kilometra 247000
Kambio automatike 7G me F1 ne timon
Kambio confort/sport/normal
Sendilje lekure me ngrofje
Fener xeno/bixeno dhe lares feneresh
Sensor shiu+sensor dritash
Disqe original sport 18 inç
Pilot automatik
Xhamat e zinj me leje per 5 vite
Radio cd mp3,dvd,bluetouth,tel,bagazhier 6 cd
Letrat e sapo paguara deri ne tetor 2022
Te gjitha sherbimet e kryera
Gjendja e makines Tip-top dhe e gateshme per cfar do lloj prove nga ana juaj
Makina me nderrim ka cemim tjeter

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.