Mercedes-Benz E-class viti 2008, Gri, 290000km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedez benz c klas, motorr 220 nafte, me 227 mij km origjinale me liber sherbimesh, makina ndodhet ne gjendje perfekte, kambio automat, ngjyra shume e bukur, e panderhyr si makine, me dogane t. Tiranë
Viti 2006; Motorr 280; Automat; Full Tiranë
Shesim Mercedes Benz C-class te 2002 per arsye mos perdori. Makina esht ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike me te gjitha sherbimet e sapokrye. Makina ka 215, 000 km origjinale me gom. Tiranë
SHITET Rexhina 320 Lungo e 2004 me te gjitha sherbimet e bera; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Timon me komanda; Navi te madh multifunksional; Sedilje lekure e zeze me levizje elektrike +. Tiranë
Mercedez Benz C klas, motorr 220 nafte, viti dhjetor 2007, avantgard, tavan panaromik, kambio automat, navigator i madh me hapje, sendilje me levizje, sallon i bardh brenda, full opsion, makin. Tiranë
6 000€ I diskutueshëm
Shtuar: 7 janar 2021, numri: 113782
Modeli: E-class 
Viti: 2008 
Kilometrazhi: 290000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
SHITET E-CLASS NGJYRE GRI EVO 280; VITI I PRODHIMIT 2008; KARBURANTI NAFTE; GJENDJE SHUME E MIRE MOTORIKE, KAMBIO AUTOMATIKE; KONDICIONER FUNKSIONAL, AIRBAG, PASQYRAT ME MBYLLJE; TIMON ME NGRITJE - ULJE, XHAMA ELEKTRIK; BLUETOOTH/AUX/SD CARD; E GATSHME PER CDO LLOJ PROVE; VENDODHJA TIRANE

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.