Mercedes-Benz E-class viti 2007, E zezë, 3.0L, 178000km

Njoftime të tjera të ngjashme

C-220-CDI-Avantgarde-me Kamje Automatike tip Tronik Model (2008) i avancuar me Tavan XHAMI komplet PANORAMA me Dogane TVSH te paguar gati per Targa e ardhur nga Gjermania me Rruge Tokesor. Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
Shitet Mercedes C-class 200 cdi manuale viti 2006 ne gjendje shum te mir motorrike dhe xhenerike me dogane te paguar gati per cdo lloj prove Tiranë
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si bren. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno. Tiranë
1€
Shtuar: 25 dhjetor 2019, numri: 113156
Modeli: E-class 
Viti: 2007 
Kilometrazhi: 178000 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.0 litra
Klasa ekologjike: Euro 4 
Ev. E-320-CDI-Avantgarde Automatike (G) Troni. Full Option me Dogane te paguar gati per Targa e ardhur nga GJERMANI. Makina nuk perfshiet nga TAKSA e Luxit se eshte me pak se (3000. Kubik 2987. Kubik ka Motorr me Nafte (v6) shume Silencioz dhe ka nje Punim shume te Qete sikur te jete makine Benxine Ngjyr. E Zeze metalizato me Nuance Vishnje komplet Perl. Tapiceri e Dizenjuar me Sedilje - ngjyre KONJAKU Lekure e plote Sedilje me Ngrohj. Navigator i Mad. Dv. Blu tut. Baxha Xhami Sensore parkim. Ganxhe Elektrike Mbrap. Drit. Xenon by xeno. Fotot e makines jane bere diten e Blerjes ne Gjermani Euro (4. 178000. Km te Garantuara (10) amp (00) me Full service Histor. Makin. Gjermani. Makina ndodhet ne Tirane Te. Na ndiqni edhe ne Istagram AutoEdi7

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.