Mercedes-Benz E-class viti 2006, E zezë, 3.2L, 200000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz SEL 560 V8; ; Viti: 1987; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogane; ; Km: 180.000 milje; ; Opsionet shtese: Version Presidentia. Tiranë
Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 350 Bluetec; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 251.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0. Tiranë
CLA eshte me 52.000 km viti 2018,; ; full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike, distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset. Tiranë
Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
Mercedes Benz modeli 209, CLK 220 CDI viti 2008 Avantgarde, kambio automatike tiptronic, modeli tek dere sportiv, ngjyre e zeze, sedilje lekure ngjyre bezhe te errta, klima dixhitale, sediljet m. Tiranë
5 888€ I diskutueshëm
Shtuar: 26 qershor 2022, numri: 114592
Adresa: Tiranë, Shkolla Vasil Shanto, shfaq në hartë
Modeli: E-class 
Viti: 2006 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 200000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 3.2 litra
Timoni: Majtas 
MERCEDES BENZ E-CLASS EVO W211 (E320)
- 320 EVO Nafte (pa taks lluksi)
- Kambio Automatike)
- Viti 2006/10
- Sensor shiu
- Sensor dritash
- Sensor parkimi origjinal - Pasqyra me levizje elektrike
- Pilot automatik
- Klima dixhitale 2zonale
- Kompjuter bordi multifunksional
- Komanda ne timon
- Navigator, AUX, CD, MP3, RADIO
- Sendile me levizje elektrike
-Sendile Me fryrje
- Hapje ,mbyllje pasqyrash kur hapet dhe mbyllet makina
- Timon elektrik ulet ngrihet kur ndizet makina
- Bagazhier 6Cd
- Navi i madh
- Clima Mbrapa
- Disqe Evo origjinale me goma te reja te blera ne 2022
- Xhama te zinj
- Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e eshte e gatshme per c’do lloj prove!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.