Mercedes-Benz E-class viti 2004, Gri, 276000km

4 300€
Shtuar: 29 tetor 2021, numri: 114304
Modeli: E-class 
Viti: 2004 
Kilometrazhi: 276000 km
Ngjyra: Gri 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Gjendja: E përdorur 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Motorr euro 4 me DPF
Sensore parkimi para/mbrapa
Sallon cope super i paster
Sensore drite dhe shiu
Cruise Control
Limitator
Pasqyra dhe xhamat elektrike
Auto Holding
Super gjendje e makines, mund ta kontrolloni tek servisi juaj i besuar.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.