Mercedes-Benz E-class viti 2004, Blu, 2.2L, 170000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz SEL 560 V8; ; Viti: 1987; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogane; ; Km: 180.000 milje; ; Opsionet shtese: Version Presidentia. Tiranë
Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 350 Bluetec; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 251.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0. Tiranë
MERCEDES BENZ E-CLASS EVO W211 (E32); - 320 EVO Nafte (pa taks lluks); - Kambio Automatik); - Viti 2006/10; ; - Sensor shiu; ; - Sensor dritash; ; - Sensor parkimi origjinal - Pasqyra me levizj. Tiranë
CLA eshte me 52.000 km viti 2018,; ; full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike, distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset. Tiranë
Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
E shitur
Modeli: E-class 
Viti: 2004 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 170000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
E-220-CDI-Avantgard. me Kamje. Automatike tip Tronik ngjyra blu e Erret metalizato Mode. (2004. me motorr te Z. Gati Full option Tapiceri Lekure e plote ngjyre GR. Sedilje Me Ngrohje dhe Ftohje Sensore Parkim. Para Mbrap. Sedilje me Memorje tek te dyja Dyert Pasqyra me Palosj. Distronik per distancen e Shpejtesise ne Rruge Timon Druri Ganxhe Elektrik. Navigator i Madh me Ekran me Tach me Kamera Parkim. Makina eshte e ardhur nga Gjermania me Dogane te paguar dhe e sapoTarguar me te gjitha Dokumentat per (1) Vit Euro (4. Makina ndodhet ne Tiran. Te. (0673212761. Na ndiqni edhe ne Istagram AutoEdi7

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.