Mercedes-Benz E-class viti 2003, Blu, 2.7L, 251300km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shes ne Tirane; Mercedes Benz E350 4Matic 2010; Model Amerikan look AMG Benzine; System Comfort/Sport; Marrsha F1 Tiptronic ne timon; 155, 000 milje origjinale me historik sherbimesh ne konensiona. Tiranë
Shitet Mercedes E270 Automatike 2003 Makina Posedon Keto Opsione: Sallon Lekure; Navi Te Madh Me DVD; Klima Dixhitale; Sistem Audio Harman; Kardon; Komanda Ne Timon; Hapje Mbyllje Qendre Me Pult. Tiranë
Shitet Mercede Aclass super makin me navigator full sherbimet te sapo bera filtra vaj + vaj filtra te kamjos shume e paster cupe Tl vetem wocap se jam jasht shqirie Tiranë
SHITET MERCEDES BENZ S320; GJENDJE PERFEKTE; CMIMI OKAZION 3700 EURO; DEKUMENTA TE PAGUARA Tiranë
Sllon 300 nafte Automa (a taks luks) Viti 99; sedilet e para me levizje butona; xhamat e zinj origjinal edhe dopio; klimatronik; tapiceri lekure zez e paster; Xenon tgjata tshkurtra; Disqe goma 17. Tiranë
4 300€ I diskutueshëm
Shtuar: 26 dhjetor 2019, numri: 113274
Modeli: E-class 
Viti: 2003 
Kilometrazhi: 251300 km
Ngjyra: Blu 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.7 litra
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si brend. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno, pasqyra me palosje, bagazhier 6 c. Makina i ka te gjitha funksionale asnje lloj problemi ose difekt. Sherbimet jane te kryera ne kohe me vaj, filter vaj. Tani sapo jane nderruar vaji motorrit, filtri vajit, filtri naftes, filtrat e ajrit nuk jane lene asnjehere mbasdor; Letrat sapo jane bere me siguracion deri ne tetor 2020; Konsumi i makines brenda qytetit 9.3 l/100 km; autostrade jashte qytetit 5.1 l/100 km; konsumi i kombinuar 6.7 l/100 km; Makina sic e shihni ne foto eshte ne super gjendje mund ta shikoni dhe ta kontrolloni ku te doni!; Per me shume kontakoni! Kepi Kpi Tirane; john19johnny19@gmai. com;

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.