Mercedes-Benz E-class viti 2003, Blu, 2.7L, 250000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz SEL 560 V8; ; Viti: 1987; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogane; ; Km: 180.000 milje; ; Opsionet shtese: Version Presidentia. Tiranë
Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 350 Bluetec; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 251.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0. Tiranë
MERCEDES BENZ E-CLASS EVO W211 (E32); - 320 EVO Nafte (pa taks lluks); - Kambio Automatik); - Viti 2006/10; ; - Sensor shiu; ; - Sensor dritash; ; - Sensor parkimi origjinal - Pasqyra me levizj. Tiranë
CLA eshte me 52.000 km viti 2018,; ; full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike, distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset. Tiranë
Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
E shitur I diskutueshëm
Modeli: E-class 
Viti: 2003 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Blu 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.7 litra
Shitet Mercedes Benz E Class 270 CDI Viti 2003 super makine ne gjendje super shume e paster nga jashte dhe si brend. Makina Ka sensore parkimi fabrike, sensor shiu, sensor dritash, dritat kseno, pasqyra me palosje, bagazhier 6 c. Makina i ka te gjitha funksionale asnje lloj problemi ose difekt. Sherbimet jane te kryera ne kohe me vaj, filter vaj. Tani sapo jane nderruar vaji motorrit, filtri vajit, filtri naftes, filtrat e ajrit nuk jane lene asnjehere mbasdor; Letrat sapo jane bere me siguracion deri ne tetor 2020; Konsumi i makines brenda qytetit 9.3 l/100 km; autostrade jashte qytetit 5.1 l/100 km; konsumi i kombinuar 6.7 l/100 km; ; Makina sic e shihni ne foto eshte ne super gjendje mund ta shikoni dhe ta kontrolloni ku te doni!; Per me shume kontakoni!

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.