Mercedes-Benz E-class viti 1999, Gri, 2.2L, 214900km

Njoftime të tjera të ngjashme

Shitet Mercedes Benz; Modeli: GLA 200 CDi 4 Matic; Kilometra te pershkruara 94500; Kambio automatike 7G me +; Disqe Alumini 17"; Sensore Parkimi perpara dhe prapa; Kamera parkimi prapa; Fener. Tiranë
Shitet Mercedes; Modeli: C Class 220 CDi Executive; Motorri: 2, 147cc Diesel 170 Kuaj Fuqi; Kambio Automatike 7G; Viti i Prodhimit: 2014; Kilometra Te Pershkruara: 86, 990; Exterior Exclusive. Tiranë
Shitet Mercedes Benz; CLS 320 Cdi pa taks lluksi; Vit Prodhimi 2007 Look 2009; Kamio Automatike; Pilot Automatik; Motorr V6 289.950 Km Me targa te reja dhe letra te paguara per 1 vit Ngjyre e kuq. Tiranë
Shes ML, ne gjendje te shkelqyer, e gatshme per cdo lloj prov. Kilomentrat i ka orgjinale, te marr me garanc. Makina ka ardhur nga Zvicra dhe eshte ne gjendje Perfekte; Mundesi nderrimi me makin. Tiranë
Marka: Mercedes-Benz S550; Viti prodhimi 2013; Kambio - automatike; Nr Cel +; Informacione Shtese; Makina eshte e sapoardhur nga Florida USA me 120 mij milje origjinale e paperdorur ne Shqipe. Tiranë
2 900€
Shtuar: 10 nëntor 2019, numri: 43186
Modeli: E-class 
Viti: 1999 
Kilometrazhi: 214900 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Makina eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike, motorr 220 cdi nafte, kambio automatike, viti prodhimit 1999, kondicioner, mbyllje qendrore, abs, esp, radio cd + aux, pilot automat, komanda ne timon, dy celesa, goma te reja etj; Dokumenta te sapo paguara per 1 vi; Kam edhe 90 makina te tjera te markave te ndryshm; Jam i gatshem per cfaredolloj prove kontrolli nga ana jua.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.