Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedes-Benz C Class Prodhimi: 2008 Transmetuesi: Automatik Kilometrazhi: 170.000 Karburanti: Nafte Modeli: 220 Me targa shqiptare. Makina eshte ngjyre e zeze, eshte sjell personalisht nga... Tiranë
10 000€
Mercedes benz C Class. Viti 1996 Benzine+Gaz Kambio automatike Klima tronic Xhama elektrik Disqe alumini Goma Michelin Tapiceria cope gjendje 9/10 Taksa te paguara deri ne dhjetor(12000... Tiranë
2 100€
Shitet benz C 200, nafte, mbajtur per merak, sherbimet e kryera ne kohe, ABS, EPS, airbag, A/C, goma te reja. Shitet per arsye se nuk me rinovohet patenta. Cmimi i diskutueshem Tiranë
3 200€
I diskutueshëm
shitet c class 220 viti 97,ne gjendje motorrike te shkelqyer,sherbime te sapo bera ne prill,siguracioni kolaudimi dhe letrat deri ne prill 2020,goma te reja,e gatshme per cdo lloj prove,me drita... Tiranë
1 700€
Viti: 2009
Kutia e shpejtësisë: Automatike Tiranë
12 200€
I diskutueshëm
9 300€ I diskutueshëm

Mercedes-Benz E-class, 2.8L, 172000km

Shtuar: 4 shtator 2019, numri: 1315
Adresa: Tiranë, Lagja nr 4 tiran, shfaq në hartë
Telefoni:
0672420692
Skype:
Erion ahmetai
WhatsApp:
0672420692
Viber:
0672420692
Telegram:
Skam
Modeli: E-class 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 172000 km
Ngjyra: Tjetër 
Gjendja: E përdorur 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit (litra): 2.8 
Kuaj fuqi: 190 
Klasa ekologjike: Euro 4 
Timoni: Majtas 
Pronarët e mëparshëm:
Plotësuese: ABS
ESP
Kondicioner
Kontrolli i klimës
Sistemi i sigurisë
Kompjuter i spondit
Sistem navigimi
Fenerët Xenon
Kontrolli i lundrimit
Disqe aliazhi
Ngrohja e pasqyrave
Ngrohja e ndenjëseve
Larësi i fenerëve
Airbags
Mbyllja qendrore
Pasqyra elektrike
Me garanci
Tapiceri lёkurё 
SHITET.... ✅E KLAS ✅ADVANGARTE ✅EVO 280 CDI ✅165000 KILOMETER ✅VITI I PRODHIMIT 12/08 ✅AUTOMATIKTIPTRONIC ✅NAVIGATIONSYSTEM ✅CLIMATRONIC ✅SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA ✅SINJALE KE PASQYRAT ✅DRITAT NDIZEN SIPAS LEVIZJES SE TIMONIT ✅SENSOR SHIU ✅SENSOR DRITASH ✅XENON ✅SENDILJE ME MEMORIE ✅TAPICERI LEKURE SHUME E PASTER ✅TIMONI ELEKTRIK ✅AUX ✅BLUETOOTH ✅ABS ✅ESP ✅8 AIRBAG ✅MBYLLJE QENDRORE ✅BORDCOMPUTER ✅KOMANDA NE TIMON ✅LETRAT E SAPO PRERA PER NJE VITE MAKINES SAPO I JAN BERE KETO SHERBIME(vja filtra motori dhe kambio.pompa e ujit ,pulexho e dinamos ,pulexhot parazitare,ripi i dinamos ,kembet e motorit dhe te kambios te vendosura te mercedes benzi origjinale dhe me garanci te plot. ✅MKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE SI NGA ANA VIZIALE,MOTORIKE DHE XHENERIKE ✅NUK PREKET NGA TAKSA E LLUKSIT ✅MAKINA ESHTE NE SUPER GJENDJE ✅PER ME SHUME info☎️☎️☎️ +355 67 24 20 692

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.