Mercedes-Benz CLS viti 2009, E bardhë, 100000km

Njoftime të tjera të ngjashme

MERCEDES-BENZ ML550; viti 2006 LOOK 63 AMG 2011; 203.000km; kambio automatike + F1; pilot automatik; sensor parkimi; baxha; timon druri; sedilje me ngrohje/fryrje/memorie; xhama te zi origjinal. Tiranë
Mercedez Benz E270, luk evoje 2008, me ekran te madh navigator dvd, sedilet me memorje, timoni ulje ngritj elektrik Tiranë
Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 4-Matic 160.000km origjina. Viti 2013. Super Full opti. E sapo ardhur me dogane te paguar gati per tar; Look AMG; Fenera me Led xenon-bixenon; Xhama te zin. Tiranë
E320 cdi Evo Sport 7-G Tronic; Makina eshte ne super gjendje shume e past; Vaj filtra te sapo nderua. Dokumenta deri ne 03/2020; Cmimi: 8500 Tiranë
C CLASS ITI PRODHIMIT 2004 ELEGANCE, MODEL 2005 EVO MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA RRUGE TOKESORE MAKINA DISPONON PASQYRA ME PALOSJE DHE FOTOCHROMATIC ERRESOHE. Tiranë
18 500€
Telefoni:
06921217550695151484
Shtuar: 24 tetor 2019, numri: 1801
Modeli: CLS 
Viti: 2009 
Kilometrazhi: 100000 km
Ngjyra: E bardhë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Full version USA - Timon druri tip i ri sedilet me Ngrofje Ftofje memorje ndezje ke leva marshit hapje me gisht multimedia tip i ri G 2.5 harman carbon logic 7, baxha tavan kamosh perde elektrike xhama te zinje sherbimet pa kursime goma te reja shkarko origjinale amg dhe hapje mbyllje spias deshires, vaj filtra motorri dhe kamjo, 8 kandele te reja origjinale, Pompa e benzines e re e ndrruar ne itali ke mercedesi, boj perlato etj etj makina shume pak e perdorur ne Sqiperi kryesisht rruge jasht shteti shume e sigurt udheton 16 ore pa u fikur dhe pa pushuar tej e rahatshme dhe e shpejt!!!; Nderrohet me makina me te lira max 2.0 - 220CDI NAFTE po minimalisht vitprodhime te reja me 4 dyer dhe kamjo automat. (Jo portobagazh). Nuk nderrohet dhe shitet per hall thjesht kam makin tjeter me te re dhe me duhet nje me e vogel per familjaret.; Ne ndrrim ka cmim tjeter, kesh dhe flitet per ndonje ulje te vogel.; Ju lutem mos merrni per kurjozitet.; SMS, WhatsApp, Viber, 0692121755, Mercedes bmw ford opel renault peugeot citroen hyundai toyota honda fiat nissan jaguar sier siera cosvorth cosworth seat skoda volvo saab lancia chevrolet daewoochrysler dodge alfa golf 3 golf 4 passat bora audi a2 a3 a4 a5 a6 a7 a8 mercedes a b c e sl s ml bmw 318 bmw 320 mondeo focus fiesta vectra astra signum corsa meriva laguna megane vel clio peugeot 206 peugeot 307 peugeot 406 peugeot 407 peugeot 607 citroen c1 c2 c3 c4 c5 c6 picasso xsatina saxo elantra camry land cruiser stilo linea punto primera x-type s-type aleta ibiza cordoba leon octavia superb fabia lacetti aveo nubira alfa 147 alfa 156 alfa 166 ford sierra alfa romeo 155 mazda sfi opel cadet sfi opel vectra sfi honda crx civic daewo saxo volvo 460 volvo 440 bmw 318 bmw audi citroen peugeot mercedes golf passat polo opel banesa troje usb pc tv kafshe qen tiguan laptop vetura bmw audi golf mercedes seat ALFA ROMEO, BMW, X5 AUDI Volkswagen jetta; CHEVROLET CITROEN DACIA Fiat FORD OPEL CORSA ASTRA VECTRA A3 A6 A4 S8 A8 CDI TDI.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.