Mercedes-Benz CLS viti 2006, Gri, 250000km

Njoftime të tjera të ngjashme

MERCEDES-BENZ ML550; viti 2006 LOOK 63 AMG 2011; 203.000km; kambio automatike + F1; pilot automatik; sensor parkimi; baxha; timon druri; sedilje me ngrohje/fryrje/memorie; xhama te zi origjinal. Tiranë
Mercedez Benz E270, luk evoje 2008, me ekran te madh navigator dvd, sedilet me memorje, timoni ulje ngritj elektrik Tiranë
Mercedes Benz Ml 350 BlueTec 4-Matic 160.000km origjina. Viti 2013. Super Full opti. E sapo ardhur me dogane te paguar gati per tar; Look AMG; Fenera me Led xenon-bixenon; Xhama te zin. Tiranë
E320 cdi Evo Sport 7-G Tronic; Makina eshte ne super gjendje shume e past; Vaj filtra te sapo nderua. Dokumenta deri ne 03/2020; Cmimi: 8500 Tiranë
C CLASS ITI PRODHIMIT 2004 ELEGANCE, MODEL 2005 EVO MAKINA ESHTE NE GJENDJE SHUME TE MIRE E SAPOARDHUR NGA GJERMANIA RRUGE TOKESORE MAKINA DISPONON PASQYRA ME PALOSJE DHE FOTOCHROMATIC ERRESOHE. Tiranë
10 000€
Telefoni:
0676031111
Shtuar: 21 tetor 2019, numri: 1711
Modeli: CLS 
Viti: 2006 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: Gri 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
SHITET MERCEDES BENZ CLS 320, Viti 2006, Kambio Automatike, Sendilje lekure, Komanda tek Timoni, , Navi, Bagazhier 6CD, Sensor Parkimi origjinal Para+Mbrapa, Sensor Shiu, Dritat xenon bi xenon...Makines sapo i jan bere te gjitha sherbimet vaj+flitra, vaji kambios etj....Letrat tani sapo i jane paguar per 1 vit. Eshte e gatshme per cfare do lloj prove edhe kontrolli nga ana juaj.....SHITET PER ARSYE MOS PERDORIMI

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.