Mercedes-Benz CLS viti 2005, E zezë, 6.3L, 260000km

Njoftime të ngjashme

SHITET; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz SEL 560 V8; ; Viti: 1987; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: Benzin; ; Targa: dogane; ; Km: 180.000 milje; ; Opsionet shtese: Version Presidentia. Tiranë
Shitet; ; Marka, Modeli: Mercedes Benz ML 350 Bluetec; ; Viti: 2010; ; Kambjo: automatike; ; Lenda Djegese: diesel; ; Targa: Dogan; ; Km: 251.000; ; Ngjyra: e Zeze; ; Opsionet shtese: Motor 3.0. Tiranë
MERCEDES BENZ E-CLASS EVO W211 (E32); - 320 EVO Nafte (pa taks lluks); - Kambio Automatik); - Viti 2006/10; ; - Sensor shiu; ; - Sensor dritash; ; - Sensor parkimi origjinal - Pasqyra me levizj. Tiranë
CLA eshte me 52.000 km viti 2018,; ; full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike, distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset. Tiranë
Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
E shitur
Modeli: CLS 
Viti: 2005 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 260000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Benzinë + Gaz 
Kapaciteti i motorit: 6.3 litra
Cls 500 look 6.3 amg origjinal dhe black edition. I jane vene dhe marmitat e 55 kompresor te fabrikuara qe japin zhurme AM. Makina eshte full opsional ka 260 000 km dhe cdo servis tek Mercedes kushdo qe eshte i interesuar mund ta kontrolloj lehtesisht eshte ne gjendje perfekte nuk ka nje te gervishtur.; Kambio Automatike, air matic, sedilje elektrike me memorie me ngrohje, clima tronic 4 - zone para dhe mbrapa, timon multifunksional me rimeso, harman cardon logic 7 audio, tavan panoramik, xenon, sensor parkimi et., Sapo i eshte bere dhe impianti i gazit stag me 3 vjet garanci 1200 euro dhe 1000 euro servis makina i ka te gjitha te reja qe nga pjeset xhenerike der tek vaji filtrat ferrotat etj. Eshte e gatshme te futet per kontroll tek benci nese kerkon sherbim qofte edhe 1 euro e paguaj une te gjithe vleren. disponon 2 celesa

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.