Mercedes-Benz CLK viti 2008, E zezë, 2.2L, 250000km

Njoftime të ngjashme

CLA eshte me 52.000 km viti 2018,; ; full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike, distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset. Tiranë
Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
Makina eshte e dhjetorit te vitit 1994. Eshte ne gjendje shume te mir. Me 310000 km origjinal. Me kondicioner dhe radio kasetofon origjinal i makine. Kamio automatik. Letrat jane te paguar. Tiranë
Makina eshte ne gjendje teknike dhe fizike shume te mir tapiceri e rregullt/frenat e reja / bateri e re/ sherbime te kryera /impjant gazi 1 vjecar /gomat 1 vjecare / aux Tiranë
Shitet Mercedes-Benz A Class, viti 2010, ngjyra gri e errret, komio manual, ne gjendje shume te mire teknike dhe me dokumenta te rregullta deri ne tetor 2022. te. 0682031852 Tiranë
6 500€ I diskutueshëm
Shtuar: 23 mars 2022, numri: 114572
Adresa: Tiranë, TEG, shfaq në hartë
Modeli: CLK 
Viti: 2008 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 250000 km
Ngjyra: E zezë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Coupe 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Kuaj fuqi: 150 
Aparat transmisioni: I mbrapmë 
Timoni: Majtas 
Mercedes Benz modeli 209, CLK 220 CDI viti 2008 Avantgarde, kambio automatike tiptronic, modeli tek dere sportiv, ngjyre e zeze, sedilje lekure ngjyre bezhe te errta, klima dixhitale, sediljet me ngrohje dhe fryrje c'fryrje me buton, ekran navigator modeli ri origjinal benz, nderrim marrshesh ne timon modeli tiptronic, dritat xenon origjinale perfshire te anti mjegulles, sensore parkimi perpara dhe mbrapa. Disqe 18 origjinale benz te kromuara me ferrota te kuqe sportive. 251.000 kilometra origjinale

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.