Mercedes-Benz CLA viti 2018, E bardhë, 2.2L, 52000km

Njoftime të ngjashme

Marka: S class; ; Motorri: 350; ; - Viti: 2011; ; - Sigurimit Kasko Deri 12.01.2023; ; - Km: 90000 me garanci; ; 1 pronar; ; Automatic; ; Timon Druri i vecante; ; Goma 90%; ; Disqe original Benzi;... Tiranë
Mercedes Benz modeli 209, CLK 220 CDI viti 2008 Avantgarde, kambio automatike tiptronic, modeli tek dere sportiv, ngjyre e zeze, sedilje lekure ngjyre bezhe te errta, klima dixhitale, sediljet m. Tiranë
Makina eshte e dhjetorit te vitit 1994. Eshte ne gjendje shume te mir. Me 310000 km origjinal. Me kondicioner dhe radio kasetofon origjinal i makine. Kamio automatik. Letrat jane te paguar. Tiranë
Makina eshte ne gjendje teknike dhe fizike shume te mir tapiceri e rregullt/frenat e reja / bateri e re/ sherbime te kryera /impjant gazi 1 vjecar /gomat 1 vjecare / aux Tiranë
Shitet Mercedes-Benz A Class, viti 2010, ngjyra gri e errret, komio manual, ne gjendje shume te mire teknike dhe me dokumenta te rregullta deri ne tetor 2022. te. 0682031852 Tiranë
23 000€
Shtuar: 5 maj 2022, numri: 114583
Adresa: Tiranë, rr kavajes kisha katolike, shfaq në hartë
Modeli: CLA 
Viti: 2018 
Gjendja: E përdorur 
Kilometrazhi: 52000 km
Ngjyra: E bardhë 
Targa nga: Shqipëria 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Tipi i motorit: Naftë 
Kapaciteti i motorit: 2.2 litra
Timoni: Majtas 
CLA eshte me 52.000 km viti 2018,
full option, trasmetuesi automatik, look AMG, feneret led automatike,distronic plus, xhama elektrik, sensor + kamera, frena hold, parkim automatik, fshirset e xhamave automatike, xhamat mbrapa jane te zinj origjonale, te 4-ta gomat e reja. serviset vaj e filtra te kryera te distributori i Benz Albania. Makina eshte shum ekonomike ne harxhim.

Lidhuni me autorin e njoftimit

Comments

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.