Mercedes-Benz CLA viti 2017, E zezë, 9500km

Njoftime të tjera të ngjashme

Mercedez benz c klas, motorr 220 nafte, me 227 mij km origjinale me liber sherbimesh, makina ndodhet ne gjendje perfekte, kambio automat, ngjyra shume e bukur, e panderhyr si makine, me dogane t. Tiranë
Viti 2006; Motorr 280; Automat; Full Tiranë
Shesim Mercedes Benz C-class te 2002 per arsye mos perdori. Makina esht ne gjendje perfekte motorike dhe gjenerike me te gjitha sherbimet e sapokrye. Makina ka 215, 000 km origjinale me gom. Tiranë
SHITET Rexhina 320 Lungo e 2004 me te gjitha sherbimet e bera; Karburanti: Nafte; Kambio: Automatike; Timon me komanda; Navi te madh multifunksional; Sedilje lekure e zeze me levizje elektrike +. Tiranë
Mercedez Benz C klas, motorr 220 nafte, viti dhjetor 2007, avantgard, tavan panaromik, kambio automat, navigator i madh me hapje, sendilje me levizje, sallon i bardh brenda, full opsion, makin. Tiranë
40 000€
Shtuar: 30 dhjetor 2020, numri: 113754
Modeli: CLA 
Viti: 2017 
Kilometrazhi: 9500 km
Ngjyra: E zezë 
Gjendja: E përdorur 
Targa nga: Të huaja 
Tipi i karrocerisë: Sedan 
Kutia e shpejtësisë: Automatike 
Mercedez viti 2017 esht bler me 0 km aktualisht ka 40 km me liber sherbimesh cmimi 40000 euro pranoj dhe konvertim me ndo nje makin ke vlera 10 mij euro ju lutem kontakt serioz flm

Lidhuni me autorin e njoftimit

Komente

0
Për të publikuar komentin tuaj, Ju duhet të regjistroheni ose të hyni.